Kino po zmroku Noc żywych trupów

W 2025 roku Miejskie Centrum Kultury oraz Miejski Ośrodek Sztuki i Kino 60 Krzeseł zapraszają na cztery seanse w ramach popularnego i uwielbianego przez gorzowian Kina po zmroku.
Wszystkie projekcje rozpoczynają się o godzinie 22:00 w Parku Wiosny Ludów (Park Róż). Wstęp wolny.
W razie niepogody pokazy zostaną przeniesione do sali widowiskowej MCK przy ul. Drzymały 26.
Noc żywych trupów
reżyseria: George A. Romero
występują: Judith O'Dea, Duane Jones, Karl Hardman 
USA 1968, horror, 96 min, od 15 lat
Mistrz kina grozy przedstawia jeden z najsłynniejszych horrorów świata! To miała być spokojna wycieczka w rodzinne strony. Barbara i Johnny nie wiedzieli jednak, że w chwili, gdy zdecydowali się odwiedzić grób rodziców, Amerykę opanowały głodne ludzkiego ciała, krwiożercze zombie... Teraz jedynym ratunkiem staje się ucieczka. Czy uda im się dotrwać do świtu?
4 lipca 2025, godz. 22:00
Park Róż (Park Wiosny Ludów)
Wstęp wolny.

Data wydarzenia: 04.07.2025
Godzina: 22:00
Miejsce wydarzenia: park Wiosny Ludów
Rodzaj wydarzenia: Film
powrót  do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.