Powróć do: Dla biznesu

Dla partnerów (Zostań partnerem)

Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców z naszego miasta i okolic do współpracy w ramach programów: Gorzowska Karta Mieszkańca, Gorzowska Karta Seniora i Gorzowska Karta Dużej Rodziny. Niezależnie czy zarządzasz dużą korporacją czy prowadzisz rodzinny biznes – możesz stać się Partnerem.
Przystąpienie do współpracy jest doskonalą okazją do pozyskania nowych klientów, zaprezentowania swojego asortymentu i działalności oraz budowania wizerunku na lokalnym rynku. Naszą współpracę opieramy na zasadach dobrowolności i partnerstwa. W ramach programów posiadacze kart mogą korzystać ze zniżek i ulg oferowanych przez Partnerów. To od Państwa zależy jakiej wysokości rabatu udzielicie i do którego programu przystąpicie. Największe korzyści dla przedsiębiorców i mieszkańców wiążą się z atrakcyjnym rabatem. Rabat może dotyczyć całej lub części oferty, może być to także zniżka sezonowa czy czasowa na przykład z okazji świąt.
Informacje jak przystąpić do programów oraz wzory wniosków dostępne w zakładkach:
We wszystkich kwestiach dotyczących programów można kontaktować się z pracownikami Wydziału Spraw Społecznych Urzędu Miasta Gorzowa Wlkp.:
tel: 95 7355 565
e-mail: wss@um.gorzow.pl

fax: 95 7355 678

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.