Żegnamy Kolegę

Zdjęcie do Żegnamy Kolegę

W poniedziałek 13 grudnia o godzinie 13.15 pracownicy Urzędu Miasta pożegnają Kolegę. Dariusz Szpek zmarł 8 grudnia. W magistracie pracował przez 27 lat. 

Dariusz Szpek miał 53 lata. Ukończył Zasadniczą Szkołę Zawodową ZWCh Stilon w zawodzie ślusarz-mechanik, w Urzędzie Miasta był zatrudniony od czerwca 1994 roku jako kierowca. 

Już jako uczeń pracował w Zakładach Włókien Chemicznych Stilon, następnie pracował w telekomunikacji i w Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie. 

Zawsze uśmiechnięty, uczynny, lubił swoją pracę. Był żonaty, miał dwie córki.

Rodzinie i najbliższym składamy wyrazy współczucia. 

Pracownicy Urzędu Miasta Gorzowa Wlkp.

powrót  do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.