Żegnamy Kolegę
W poniedziałek 13 grudnia o godzinie 13.15 pracownicy Urzędu Miasta pożegnają Kolegę. Dariusz Szpek zmarł 8 grudnia. W magistracie pracował przez 27 lat.
Dariusz Szpek miał 53 lata. Ukończył Zasadniczą Szkołę Zawodową ZWCh Stilon w zawodzie ślusarz-mechanik, w Urzędzie Miasta był zatrudniony od czerwca 1994 roku jako kierowca.
Już jako uczeń pracował w Zakładach Włókien Chemicznych Stilon, następnie pracował w telekomunikacji i w Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie.
Zawsze uśmiechnięty, uczynny, lubił swoją pracę. Był żonaty, miał dwie córki.
Rodzinie i najbliższym składamy wyrazy współczucia.
Pracownicy Urzędu Miasta Gorzowa Wlkp.