Nowe defibrylatory

Zdjęcie do Nowe defibrylatory

Od kilku dni gorzowianie mają dostęp do czterech nowych defibrylatorów. W środę prezydent Jacek Wójcicki uczestniczył w pokazie działania tego ratującego życie urządzenia, umieszczonego na budynku Gorzowskiego Rynku Hurtowego, które przeprowadziła Harcerska Grupa Ratownicza.

Dostęp do urządzeń jest całodobowy. Oprócz defibrylatora umieszczonego na ryneczku przy Jerzego, znajdują się także przy bramie głównej cmentarza na Żwirowej, przy PKS na Podmiejskiej i przed siedzibą Inneko na Teatralnej.

Prezydent Jacek Wójcicki zachęca mieszkańców do udziału w bezpłatnym szkoleniu z użycia defibrylatora.

Ten sprzęt sam mówi, co trzeba robić, nie ma co się bać. Oby nigdy nie było potrzeby ich użycia, ale w razie czego jest bardzo pomocny – zapewnił.

Zakup nowych defibrylatorów to wspólny projekt Urzędu Miasta i spółki Inneko.

Wydział Promocji i Informacji

Fot. Łukasz Kulczyński

Galeria zdjęć

20230628-IMG_7078-fot.Lukasz.Kulczynski 20230628-IMG_7092-fot.Lukasz.Kulczynski 20230628-IMG_7124-fot.Lukasz.Kulczynski 20230628-IMG_7128-fot.Lukasz.Kulczynski 20230628-IMG_7110-fot.Lukasz.Kulczynski 20230628-IMG_7137-fot.Lukasz.Kulczynski
powrót  do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.