Mistrzostwa Polski WOT w siatkówce
Na początku lutego Gorzów Wielkopolski stanie się areną ogólnopolskiego święta sportu i służby. W Arenie Gorzów oraz w Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu odbędą się Mistrzostwa Polski w Piłce Siatkowej Wojsk Obrony Terytorialnej. W zawodach weźmie udział 21 reprezentacji z całej Polski, ponad 300 żołnierzy-zawodników, a w ciągu kilku dni rozegrane zostaną 73 mecze.
Zespoły przyjadą do Gorzowa w niedzielę, 1 lutego, a oficjalna ceremonia otwarcia mistrzostw odbędzie się w poniedziałek 2 lutego o godz. 9:00 w Arenie Gorzów. Turniej potrwa do czwartku 5 lutego, kiedy rozegrane zostaną mecze finałowe, wystąpi Orkiestra Reprezentacyjna WOT, a kibice zobaczą także pokazowy set pomiędzy drużyną Cuprum Stilon Gorzów a reprezentacją WOT. Zakończenie mistrzostw zaplanowano na godz. 13:00.