Miasta mroku. Landsberg i Gorzów w czasach totalitaryzmów

„Miasta mroku. Landsberg i Gorzów w czasach totalitaryzmów” – to tytuł wykładu w ramach Gorzowskich Konwersatoriów Muzealnych, które odbędą się w środę, 11 lutego o godz. 17:00 w Zespole Willowo-Ogrodowym – filii Muzeum Lubuskiego przy ul. Warszawskiej 35.

Gospodarzem wydarzenia będzie Jarosław Palicki z delegatury IPN w Gorzowie Wielkopolskim.

„Będę chciał zaprosić uczestników spotkania na taki wirtualny spacer między Landsbergiem a Gorzowem w najbardziej smutnych i ponurych czasach życia tych miast, czyli czasach totalitaryzmu. Spróbujemy dowiedzieć się o czasach, ludziach i problemach, którzy funkcjonowali wtedy w tych dwóch miastach, które później spotkał taki los” - zapowiada prelegent.

 

Data wydarzenia: 11.02.2026
Godzina: 17:00
Miejsce wydarzenia: Muzeum Lubuskie im. J. Dekerta, Zespół Willowo-Ogrodowy, ul. Warszawska 35
Rodzaj wydarzenia: Wykład
powrót  do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.