Testy sygnalizacji na rondzie Santockim

Zdjęcie do Testy sygnalizacji na rondzie Santockim

W piątek (12 września) o 10.00 firma utrzymująca miejską sygnalizację drogową, na zlecenie Urzędu Miasta prowadziła testy sygnalizacji świetlnej na rondzie Santockim.

Założeniem było pilotażowe uruchomienie sygnalizacji świetlnej na rondzie przez weekend, by wykryć ewentualne problemy i przygotowywać kierowców do planowanej zmiany. 

Po uruchomieniu stwierdzono problem z dwoma sygnalizatorami: sygnalizatorem dla pieszych (po stronie marketu Aldi) oraz sygnalizatorem ostrzegawczym. Przeprowadzona inspekcją wykryła awarię kabli zasilających te sygnalizatory.

Usterka jest na tyle poważna, że jej szybkie usunięcie jest niemożliwe. 

Niezbędna będzie wymiana uszkodzonego okablowania pomiędzy sygnalizatorami. Szacuje się, że potrzeba na to dwóch tygodni.

O przebiegu prac będziemy informować. 

Rafał Krajczyński
Miejski Inżynier Ruchu

Fot. Freepik.com

powrót  do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.