Przetarg wygrał Budimex

Zdjęcie do Przetarg wygrał Budimex

Przetarg na budowę pierwszego etapu Północnej Obwodnicy Gorzowa wygrała firma Budimex. Inwestycję zrealizuje za niemal 27 mln złotych.

W ramach inwestycji powstanie niemal półkilometrowy odcinek drogi o dwóch jezdniach, z których każda będzie dwupasmowa, zostanie włączony w istniejące rondo przy ul. Stefana Wyszyńskiego i dalej poprowadzony w kierunku zachodnim – do skrzyżowania z ul. Kazimierza Wielkiego, gdzie zaplanowano budowę nowego ronda.

Wyłoniony w ramach przetargu wykonawca zrealizuje zadanie w formule „zaprojektuj i wybuduj”. Oznacza to, że sporządzi dokumentację projektową i formalności niezbędne do prowadzenia robót budowlanych oraz je zrealizuje.

Do przetargu przystąpiły dwie firmy; Strabag Infrastruktura Południe Sp. z o.o. oraz Budimex S.A.  Pierwsza z nich zaoferowała realizację zadania za ponad 41 mln złotych, natomiast druga za niemal 27 mln.

Komisja przetargowa w swoim uzasadnieniu wskazała, że firma Budimex spełnia warunki udziału w postępowaniu, nie zachodzą wobec niej podstawy do wykluczenia, oferta jest ważna i nie podlega odrzuceniu. Oferta uzyskała największą liczbę punktów, zgodne z kryteriami i wymaganiami określonymi w Specyfikacji Warunków Zamówienia. 

Ewa Iwańska
Gorzowskie Inwestycje Miejskie

Fot. GIM

powrót  do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.