„Wyjechali na wakacje” wernisaż wystawy Justyny Budzyn

„Wyjechali na wakacje” wernisaż wystawy Justyny Budzyn w witrynie Inkluzywnej Pracowni Edukacji Artystycznej MCK Gorzów  (ul. Chrobrego 13).

Wernisażowi towarzyszyć będzie występ Kaipi Imbir, wokalisty o polsko-boliwijskich korzeniach, który przy pomocy głosu i loop-station, na żywo, buduje wielowarstwowe kompozycje, tworząc nowe dźwięki i harmonie.
Podobnie jak na pierwszym wernisażu, nie zabraknie kącika literackiego, możecie więc liczyć na czytanie na głos. Literackim motywem przewodnim będą... wakacje.

Wystawa jest realizowana w ramach stypendium kulturalnego.

Wstęp wolny.

Data wydarzenia: 01.08.2025
Godzina: 19:00
Miejsce wydarzenia: Inkluzywna Pracownia Edukacji Artystycznej
Rodzaj wydarzenia: Wystawa
powrót  do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.