„Wiosna, Ach To Ty” - koncert w wykonaniu uczniów i nauczycieli Państwowej Szkoły Muzycznej

„Wiosna, Ach To Ty” - koncert w wykonaniu uczniów i nauczycieli Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Władysława Jana Ciesielskiego w Gorzowie Wielkopolskim

W programie koncertu znajdą się utwory muzyki klasycznej, m.in. kompozycje Antonio Vivaldiego, Johanna Pachelbela i Arama Chaczaturiana, a także opracowania muzyki filmowej oraz współczesnych utworów w nieklasycznych aranżacjach. Różnorodny repertuar – od klasyki, przez muzykę znaną z wielkiego ekranu, aż po nowoczesne rytmy – to jeden z wielu atutów tego koncertu, który z pewnością dostarczy publiczności wielu artystycznych wrażeń.

Na scenie wystąpią:

  • Najmłodsi uczniowie,
  • Szkolna Orkiestra Smyczkowa,
  • Orkiestra Gitarowa,
  • Small Big Band,
  • Zespół rytmiczny,
  • Chór oraz Zespół Wokalny.


Całości dopełnią prezentacje taneczne oraz elementy muzyki rozrywkowej i jazzowej. W koncercie udział wezmą uczniowie szkoły, wspierani przez swoich pedagogów.

Koncert Wiosenny to doskonała okazja, by usłyszeć bogactwo brzmień i form muzycznych rozwijanych w ramach edukacji artystycznej w szkole muzycznej przy ulicy Teatralnej 8.

Serdecznie zapraszamy!

Data wydarzenia: 06.05.2025
Godzina: 17:00
Miejsce wydarzenia: Filharmonia Gorzowska
Rodzaj wydarzenia: Koncert
powrót  do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.