Turniej Bilie Jean King Cup
Billie Jean King Cup – Polki, Rumunki i Nowozelandki zagrają w Gorzowie Wielkopolskim! Na twardym korcie w Arenie Gorzów odbędzie się trzydniowy turniej play off grupy B w ramach rozgrywek o Billie Jean King Cup. Reprezentacja Polski będzie rywalizować z zespołami Rumunii i Nowej Zelandii o awans do kwalifikacji do BJK Cup Finals 2026 w Shenzhen.
Wydarzenie płatne.
14 listopada (piątek): otwarcie bram Areny o godz. 14:00, rozpoczęcie meczów o godz. 15:00
15 listopada (sobota): otwarcie bram Areny o godz. 14:00, rozpoczęcie meczów o godz. 15:00
16 listopada (niedziela): otwarcie bram Areny o godz. 14:00, rozpoczęcie meczów o godz. 15:00
Przed rozpoczęciem spotkań zaplanowano prezentację zawodniczek oraz krótką ceremonię otwarcia.
Zachęcamy do wcześniejszego przybycia!
Przypominamy, że dojazd do Areny Gorzów możliwy jest komunikacją miejską – między innymi liniami 109 i 111, a także autobusami 101 i 124 z przesiadką na przystanku Fredry.
Miejski Zakład Komunikacji uruchomi dodatkowe kursy na linii 109, aby ułatwić dojazd kibicom.