Noc Muzeów

 Noc Muzeów

Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza na Noc Muzeów 2022 , która odbędzie się w sobotę, 14 maja 2022 roku od godz. 18:00 do 23:00 w filiach: Zespół Willowo-Ogrodowy przy ul. Warszawskiej 35w Gorzowie Wielkopolskim, Spichlerz przy ul. Fabrycznej 1-3 w Gorzowie Wielkopolskim, Muzeum Grodu Santok przy ul. Wodnej 2a w Santoku.

 

PROGRAM

Zespół Willowo-Ogrodowy
18:00 – otwarcie wystawy ubiorów unikatowych autorstwa Natalii Ślizowskiej „Welcome, Dubai! Greetings from Lubuskie!”
18:15-22:00 – koncert kameralny zespołu Sonata, projekcja materiałów audiowizualnych z pokazów Natalii Ślizowskiej
18:15-23:00 – maraton filmowy „A jednak działa!”
19:00-22:00 – zwiedzanie muzealnych ekspozycji z historykiem sztuki, Krzysztofem Jędrzejczakiem
20:00 i 21:00 – spotkania z Julią Medyńską, autorką wystawy malarstwa „Aurora”

Spichlerz
18:00-22:00 – gra Nocny Tropiciel Muzealny
18:00-23:00 – bezpłatne zwiedzanie wystawy plakatów Andrzeja Pągowskiego „Wajda na nowo”
19:00 – otwarcie wystawy fotografii Wacława Wantucha „Platinum”, spotkanie z artystą
19:00-20:30 – zajęcia plastyczne dla dzieci w Kąciku Malucha
21:00-23:00 – maraton filmowy „A jednak działa!” oraz „Muzeum utracone”

Muzeum Grodu Santok
18:00-23:00 – zwiedzanie wystaw stałych oraz wystawy malarstwa Wojciecha Plusta „Bliżej oka – Santok”

…a także wiele innych atrakcji i niespodzianek. Do zobaczenia w muzeum!

Data wydarzenia: 14.05.2022
Godzina: 18:00
powrót  do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.