NATALIA ŚLIZOWSKA HELLO, NEW YORK! GORZÓW W NOWYM JORKU!

Wydarzenie "Hello, New York!" to zbiór wyjątkowych wspomnień z wielkiej podróży projektantki Natalii Ślizowskiej do Nowego Jorku.
Najważniejszym punktem wyprawy był pokaz kolekcji artystki "Madame Maria Skłodowska-Curie" podczas Polish Fashion Days, ale także prezentacja kolekcji "Postcards from Gorzów" na ulicach Nowego Jorku!
"Pocztówki z Gorzowa" to kompozycja silnie inspirowana naszym miastem z wykorzystaniem fotografii Tomka Szulżyckiego na nadrukach ubioru. Niesamowite projekty idealnie wpisały się w panoramę NYC i  zostały uwiecznione na fotografiach autorstwa Mariusza Idasiaka "Mario".
Efekty tej sesji chcemy zaprezentować Państwu podczas tego eventu łącząc je z wystawą modową. 
Nowy Jork to wielka inspiracja, kumulacja pozytywnej energii i duża dawka emocji!
Miłym zaskoczeniem dla nas będą outfity nowojorskie ze strony zwiedzających. 
Gościem specjalnym naszego wydarzenia będzie Anna Pacholak - wieloletnia mieszkanka Nowego Jorku. 
Zapraszamy!
Data wydarzenia: 12.01.2024
Godzina: 19:00
powrót  do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.