Michał Bajor "No a ja"

Zapraszamy na koncert pełen wspomnień i autorskich nowości.

Koncert promującą najnowszą płytę Michał Bajor - "No, a ja?". To muzyczno-literacka podróż pełna niespodzianek, jego nowe muzyczne i tekstowe wyzwania. Artysta, który świętował pięćdziesięciolecie pracy artystycznej, w pewnym sensie debiutuje, oddając swoim słuchaczom w pełni autorskie utwory. Początkowo pomysłem na płytę było nagranie jeszcze raz, w nowych aranżacjach, piosenek, które śpiewał dawno, a o których przypomnienie prosiła przez lata jego publiczność.

Na krążku znaleźć się też miała jedna piosenka z muzyką Michała. W rezultacie Michał Bajor skomponował aż pięć utworów! Pierwszy raz wystąpił też w roli autora tekstów - trzy piosenki wyszły spod jego pióra. Dodatkowo stworzył muzykę do tekstu Wojciecha Młynarskiego oraz kompozycję, do której z kolei słowa napisał dla niego Artur Andrus. Ponadto na krążku dwa wspaniałe duety z Ireną Santor i Kayah, grono wspaniałych muzyków w tym Grupa MoCarta i jak zwykle ogromna dawka emocji. 

Uwaga! W związku ze specyficznym i kameralnym charakterem recitalu Michała Bajora uprzejmie prosimy o nie przyprowadzanie na koncert małych dzieci poniżej 6 roku życia.

Data wydarzenia: 29.03.2025
Godzina: 18:00
Miejsce wydarzenia: Filharmonia Gorzowska
Rodzaj wydarzenia: Koncert
powrót  do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.