Koncert pt. „Wieczór z polską piosenką” w Parku Róż
Wystąpi Gorzowska Orkiestra Dęta wraz z zaroszonymi gośćmi. Orkiestra zagra w towarzystwie artystów: Monika Makowska - Wiącek, Magdalena Kasperowicz, Dominik Jakubczak. Podczas wieczornego koncertu usłyszymy przekrój najpiękniejszych i najpopularniejszych piosenek polskiej sceny muzycznej oraz muzyki filmowej minionych dekad, jak i współczesnych lat. Gorzowska Orkiestra Dęta zagra pod dyrekcją Anny Wiśniewskiej. Koncert poprowadzi Wojciech Kuska.
Wstęp wolny.
Data wydarzenia: 21.05.2022
Godzina: 18:00