„Ameryka – kraj ludzi dzielnych” – dwudniowy maraton filmowy w ramach programu „Ameryka w twojej bibliotece”
15 – 16 listopada 2022 r., godz. 12.00, 14.00, 16.00
„Ameryka – kraj ludzi dzielnych” – dwudniowy maraton filmowy w ramach programu „Ameryka w twojej bibliotece”. Moderator – Monika Kowalska, filmoznawczyni, dyrektorka kina Helios/ Biblioteka Herberta, ul. Sikorskiego 107, sala 110
Data wydarzenia: 2022-11-15 - 2022-11-16