Świąteczny tramwaj z koncertem kolęd
W pierwszą grudniową niedzielę, 4 grudnia, swój tour po Gorzowie zainauguruje Świąteczny Tramwaj. Na jego pokładzie będzie można posłuchać kolęd i muzyki świątecznej w wykonaniu gorzowskich artystów. Jakich? To niespodzianka - zapewniają organizatorzy, czyli przedstawiciele Miejskiego Zakładu Komunikacji. Tramwaj będzie kursował od 15.25 do 19.00 na trasie Wieprzyce - Piaski - Wieprzyce. Przejazd będzie darmowy. Kolejne przejazdy odbywać się będą także w kolejne niedziele - 11 grudnia i 18 grudnia.
Tramwaj będzie kursował na linii nr "2" (Wieprzyce - Piaski - Wieprzyce) i wykona następujące kursy: - z p. Wieprzyce o godz. 15.25, 16.38, 17.55 - z p. Piaski o godz. 15.58, 17.10, 18.28. Przejazd specjalnym tramwajem jest bezpłatny

Data wydarzenia: 18.12.2022
Godzina: 15:30