Świąteczny tramwaj z koncertem kolęd

W pierwszą grudniową niedzielę, 4 grudnia, swój tour po Gorzowie zainauguruje Świąteczny Tramwaj. Na jego pokładzie będzie można posłuchać kolęd i muzyki świątecznej w wykonaniu gorzowskich artystów. Jakich? To niespodzianka - zapewniają organizatorzy, czyli przedstawiciele Miejskiego Zakładu Komunikacji. Tramwaj będzie kursował od 15.25 do 19.00 na trasie Wieprzyce - Piaski - Wieprzyce. Przejazd będzie darmowy. Kolejne przejazdy odbywać się będą także w kolejne niedziele - 11 grudnia i 18 grudnia.

Tramwaj będzie kursował na linii nr "2" (Wieprzyce - Piaski - Wieprzyce) i wykona następujące kursy: - z p. Wieprzyce o godz. 15.25, 16.38, 17.55 - z p. Piaski o godz. 15.58, 17.10, 18.28. Przejazd specjalnym tramwajem jest bezpłatny

tramwaj świąteczny

Data wydarzenia: 18.12.2022
Godzina: 15:30
powrót  do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.