Życzenia dla sportowców

Zdjęcie do Życzenia dla sportowców

6 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Dzień Sportu. Najlepsze życzenia wszystkim osobom związanym z gorzowskim sportem – sportowcom, trenerom i działaczom – złożyli prezydent Jacek Wójcicki i wiceprezydent Małgorzata Domagała.

Całej sportowej rodzinie życzę, aby rozwijała się i osiągała zamierzone cele, aby stawiała sobie coraz wyżej poprzeczkę. Ogromne gratulacje za osiągnięte wyniki sportowe, za świetną promocję naszego miasta i serdeczne życzenia kolejnych sukcesów – powiedział prezydent Wójcicki.

Sport jest nośnikiem pozytywnych wartości. Życzę Państwu i sobie, aby na poziomie zarówno amatorskim, jak i zawodowym, sport dostarczał nam wszystkim zawsze niesamowitych wrażeń i wielkich emocji – dodała wiceprezydent Domagała.

Międzynarodowy Dzień Sportu dla Rozwoju i Pokoju obchodzony jest 6 kwietnia. Upamiętnia otwarcie w Atenach w 1896 roku pierwszych letnich igrzysk olimpijskich w epoce nowożytnej.

Wydział Promocji i Informacji

Fot. Bartłomiej Nowosielski

powrót  do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.