Zmarła Barbara Zajbert
Z wielkim żalem i bólem przyjęliśmy informację o śmierci Barbary Zajbert, wieloletniej prezes gorzowskiego oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego. Łącząc się w żałobie i smutku prezydent Gorzowa Wielkopolskiego Jacek Wójcicki oraz przewodniczący Rady Miasta Jan Kaczanowski składają rodzinie, bliskim i przyjaciołom wyrazy szczerego współczucia.
Odeszła osoba, która była bezkompromisowa w walce o dobro innych. Autorytet i przewodnik w gorzowskim środowisku nauczycielskim. Będzie nam jej bardzo brakowało – powiedział prezydent Wójcicki.
Zawsze walczyła o innych, o ich sprawy, o sprawiedliwość, a tę najważniejszą walkę, o zdrowie i życie, przegrała. Wielka szkoda, że odchodzą ludzie tak nam potrzebni – dodał przewodniczący Kaczanowski.
Pogrzeb rozpocznie się mszą św. w kaplicy Products przy ulicy Żwirowej w czwartek (8 grudnia) o godzinie 14.00. Po mszy złożenie do grobu urny z prochami zmarłej odbędzie się na cmentarzu komunalnym przy ulicy Żwirowej.
Wydział Promocji i Informacji
Fot. UM