Zabezpieczają przejazd pod wiaduktem
Pracownicy Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta razem z funkcjonariuszami Państwowej Straży Pożarnej zabezpieczają miejsca, które wysoka woda Warty czyni niebezpiecznymi.
W czwartek (22 lutego) pracowali nad zabezpieczeniem przejazdu pod wiaduktem w stronę ogrodów działkowych przy ulicy Warszawskiej. Dla zapewnienia bezpieczeństwa, przejazd został zabezpieczony, a wjazd na ogródki od tej strony zamknięty. Czynny wjazd znajduje się od strony Ośrodka Transportu Leśnego.
Wiesław Ciepiela
Rzecznik prasowy
Fot. UM