Zaproszenie dla ósmoklasistów
Gorzowskie szkoły ponadpodstawowe zapraszają ósmoklasistów na dni otwarte online. To świetna okazja, aby poznać ofertę szkół, porozmawiać z nauczycielami lub uczniami.
Pierwsze (27 marca) prezentowało się IV Liceum Ogólnokształcące, pozostałe szkoły zapraszają w kwietniu, a Zespół Szkół Budowlanych i Samochodowych w maju.
Harmonogram wraz z adresami stron szkół poniżej.
W związku z panującą aktualnie sytuacją epidemiczną, terminy te mogą ulec zmianie. Prosimy o sprawdzenie daty dni otwartych również na stronie szkoły.
Dodatkowe informacje o testach preferencji, które po świętach zostaną uruchomione dla ósmoklasistów, znajdują się tutaj.
Beata Wachowiak
Wydział Edukacji
Fot. Archiwum UM