Wesołego Alleluja!
Szanowni Państwo, Drodzy gorzowianie!
Święta Wielkanocne to czas zwycięstwa dobra nad złem. Życzę Państwu, i sobie, byśmy w tym nadal trudnym czasie, mimo wszystkich przeciwności, zasiedli do wielkanocnych stołów pełni wiary w to, że tuż za zakrętem czeka na nas lepsza rzeczywistość. Niech otacza nas miłość najbliższych, nawet gdy będą daleko. Celebrujmy radosne chwile, korzystajmy z każdej okazji do uśmiechu.
Spędźmy te święta najpiękniej jak potrafimy!