Warta pozostaje w trzeciej lidze

Zdjęcie do Warta pozostaje w trzeciej lidze

Dla całego środowiska piłkarskiego jest to najważniejsza informacja w kończącym się sezonie. Warta Gorzów z sześcioma punktami przewagi nad strefą spadkową, na kolejkę przed końcem sezonu, zapewniła sobie utrzymanie w trzeciej lidze.

Było to możliwe dzięki bezbramkowemu remisowi z Pniówkiem Pawłowice Śląskie oraz porażce Foto Higieny Gać w Bielsku-Białej. Gratulujemy Warcie Gorzów i liczymy na poprawienie pozycji w przyszłym sezonie. Stilon Gorzów przegrał w Słubicach z Polonią 2:1 i tym samym spadł na piątą pozycję w IV lidze.

Niestety w niedzielę kibice Stali Gorzów nie mieli okazji kibicować żółto-niebieskim. Mecz w Lublinie został odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych.

Bez niespodzianki w pierwszym barażu o Superligę tenisistów stołowych. MOJEBERMUDY Gorzovia przegrali bardzo zacięty pojedynek z KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów 3-7. Gorzowianie wygrali pojedynki deblowe oraz jedną grę indywidualną, ale to było za mało na przeciwników. Szansa do rewanżu w środę (16 czerwca) na wyjeździe.

CSR Słowianka wraz z GZSN START byli gospodarzami Pucharu Polski w II Rundzie Parapływackiego Grand Prix Polski. Gorzów reprezentowało 18 zawodników GZSN START. Szczegółowe wyniki dostępne tutaj.

Dawid Kuraszkiewicz
Wydział Sportu

Grafika: Jan Wojtanowski

powrót  do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.