Trzeci operator hulajnóg

Zdjęcie do Trzeci operator hulajnóg

W czwartek (23 września) wieczorem firma Tier Mobility uruchomi w Gorzowie Wielkopolskim wynajem 100 elektrycznych hulajnóg. To po Blinkee i Bolt już trzeci operator oferujący tę usługę w naszym mieście.

Odblokowanie pojazdu w zielono-czarnych barwach będzie kosztować 2,50 zł, minuta użytkowania 45 groszy.

Na początek gorzowianie, którzy po raz pierwszy zarejestrują się w aplikacji, z kodem WITAJTIER, otrzymają 10 minut na swój pierwszy przejazd.  Najbardziej aktywni użytkownicy mogą wykupić w aplikacji tak zwany „Hello Pass” czyli pakiet darmowych odblokowań - na 30 dni za 1 zł.

Firma TIER Mobility wynajmuje swoje e-hulajnogi w ponad 145 miastach w 15 krajach w Europie i na Bliskim Wschodzie. Zatrudnia około 1600 etatowych pracowników. W Polsce jest już w 13 miastach (Warszawa, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Kraków, Władysławowo, Kołobrzeg, Szczecin, Oświęcim, Chrzanów, Międzyzdroje, Płock i teraz także Gorzów Wielkopolski), gdzie działa na rzecz zmniejszenia uzależnienia miast od samochodów i zmiany nawyków mieszkańców na bardziej proekologiczne.

Dariusz Wieczorek

Fot. Pixabay