Przyjadą „mastersi”

Zdjęcie do Przyjadą „mastersi”

W najbliższy weekend na stadionie przy ulicy Krasińskiego w Gorzowie odbędą się Mistrzostwa Polski Masters w lekkoatletyce - ogólnopolskie zawody dla doświadczonych sportowców, którzy ukończyli  35. rok życia. Wstęp bezpłatny.

Swój udział w zawodach lekkoatletycznych – rozgrywane będą wszystkie konkurencje stadionowe – zgłosiło ponad 600 „mastersów”, w tym dwóch, którzy ukończyli 90 lat.

Dziękuję organizatorom za wybór Gorzowa jako miejsca na zawody; pomoże to w jeszcze lepszym postrzeganiu naszego miasta w Polsce. A sama impreza potwierdza, że sportowa pasja nie zna wieku – powiedział przewodniczący Rady Miasta Robert Surowiec.Dyrektor Wydziału Sportu UM Dawid Kuraszkiewicz wyraził zadowolenie, że także  impreza sportowa stała się elementem obchodów „urodzin” miasta i przypomniał, że w tym samym czasie na stadionie odbędą się także 14. Mistrzostwa Polski Lekarzy w Lekkiej Atletyce.

Prezes Polskiego Związku Lekkiej Atletyki Masters Wacław Krankowski zaprosił gorzowian na zawody i zapewnił, iż ich poziom będzie bardzo wysoki.

Zapraszamy wszystkich na wasz piękny stadion. Liczymy na dobrą pogodę, my postaramy się o rekordy. Poziom zawodów na pewno będzie wysoki – wielu zawodników przygotowuje się do Mistrzostw Europy na Maderze – podkreślił Krankowski.

Mistrzostwa rozpoczną się w sobotę o godzinie 9.00 i potrwają do godziny 18.00, w niedzielę od 9.15 do 17.00.

Wydział Promocji i Informacji

Fot. Bartłomiej Nowosielski

Galeria zdjęć

IMG_0749_www IMG_0710_www IMG_0715_www IMG_0754_www
powrót  do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.