Potrzebujący otrzymają ciepło
PGE Energia Ciepła w ramach ogólnopolskiego programu „Dzielimy się ciepłem” przekazała w czwartek Gorzowskiemu Centrum Pomocy Rodzinie 30 tysięcy zł. Celem programu jest wsparcie osób i instytucji poprzez dopłaty do ich rachunków za ogrzewanie i ciepłą wodę.
Symboliczny czek odebrała wiceprezydent Gorzowa Małgorzata Domagała.
Pomoc finansowa z piątej już edycji tego programu trafi do 31 gorzowskich rodzin, które są pod opieką GCPR oraz korzystają z ciepła z gorzowskiej elektrociepłowni.
Program „Dzielimy się ciepłem” PGE Energia Ciepła realizuje w miastach, w których ma swoje elektrociepłownie; m.in. w Toruniu, Gdańsku, Wrocławiu, Zielonej Górze, Krakowie, Bydgoszczy, Lublinie, Kielcach, Szczecinie i Rzeszowie.
Wydział Promocji i Informacji
Fot. Klaudia Guszpit