Podziękowania dla służb socjalnych
Szefowie miejskich instytucji pomocy społecznej otrzymali w czwartek od prezydenta Gorzowa Jacka Wójcickiego listy gratulacyjne i nagrody „za profesjonalizm, zaangażowanie i niesienie pomocy innym”.
Dziękuję za Państwa profesjonalizm, za czas poświęcony potrzebującym oraz za cierpliwość i życzliwość, zwłaszcza w tym trudnym dla nas okresie epidemii – powiedziała, wręczając listy gratulacyjne, wiceprezydent Małgorzata Domagała.
Dajecie Państwo nadzieję gorzowianom na godne życie i pomagacie dostrzec sens codziennych zmagań z trudnościami i przeciwnościami losu. Za to, z całego serca, bardzo Wam dziękuję – napisał prezydent Wójcicki.
W uroczystości, która odbyła się w siedzibie DPS, Radę Miasta reprezentowała radna Grażyna Wojciechowska.
Wydział Promocji i Informacji
Fot. Łukasz Kulczyński