Podziękowania dla służb socjalnych

Zdjęcie do Podziękowania dla służb socjalnych

Szefowie miejskich instytucji pomocy społecznej otrzymali w czwartek od prezydenta Gorzowa Jacka Wójcickiego listy gratulacyjne i nagrody „za profesjonalizm, zaangażowanie i niesienie pomocy innym”.

Dziękuję za Państwa profesjonalizm, za czas poświęcony potrzebującym oraz za cierpliwość i życzliwość, zwłaszcza w tym trudnym dla nas okresie epidemii – powiedziała, wręczając listy gratulacyjne, wiceprezydent Małgorzata Domagała.

Dajecie Państwo nadzieję gorzowianom na godne życie i pomagacie dostrzec sens codziennych zmagań z trudnościami i przeciwnościami losu. Za to, z całego serca, bardzo Wam dziękuję – napisał prezydent Wójcicki.

W uroczystości, która odbyła się w siedzibie DPS, Radę Miasta reprezentowała radna Grażyna Wojciechowska.

Wydział Promocji i Informacji

Fot. Łukasz Kulczyński

powrót  do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.