Podziękowania dla Marty Liberkowskiej

Zdjęcie do Podziękowania dla Marty Liberkowskiej

 

Marta Liberkowska, dyrektor Wydziału Promocji i Informacji Urzędu Miasta, zdecydowała o podjęciu od maja nowego wyzwania zawodowego. Wyrazy wdzięczności i podziękowania za osiem lat współpracy wyraził prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki.

Dziękuję za owocne lata współpracy i ogromne zaangażowanie w codzienne obowiązki. Urząd Miasta i ja osobiście będziemy odczuwać Pani brak. Z żalem będziemy żegnać pracownicę, która z ogromnym zaangażowaniem inicjowała i inspirowała przedsięwzięcia promocyjne miasta oraz z dużą pasją wspierała promocyjnie organizatorów wielu imprez, odbywających się w Gorzowie – powiedział prezydent Wójcicki.

Składam podziękowania za wzorową sumienność i zaangażowanie w pracę. Niełatwo nam patrzeć na odejście pracownicy, która ze swoim zespołem zdobyła liczne nagrody i wyróżnienia, w tym cenione przez specjalistów Kryształy PR – dodał.

Mam nadzieję, że będzie Pani  wspominać czas spędzony w urzędzie równie pozytywnie, co i my. Życzę wszystkiego dobrego i pomyślności w kolejnych wyzwaniach zawodowych – powiedział prezydent Wójcicki.

Marta Liberkowska jest z wykształcenia socjologiem. Przed pracą w Urzędzie Miasta była m.in. dziennikarką i prezenterką Radia Gorzów i lubuskiego oddziału TVP, a także dyrektorem Biura Prasowego w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim.

Wiesław Ciepiela
Rzecznik prasowy

Fot. Jan Wojtanowski

powrót  do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.