Podziękowania dla Marty Liberkowskiej
Marta Liberkowska, dyrektor Wydziału Promocji i Informacji Urzędu Miasta, zdecydowała o podjęciu od maja nowego wyzwania zawodowego. Wyrazy wdzięczności i podziękowania za osiem lat współpracy wyraził prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki.
Dziękuję za owocne lata współpracy i ogromne zaangażowanie w codzienne obowiązki. Urząd Miasta i ja osobiście będziemy odczuwać Pani brak. Z żalem będziemy żegnać pracownicę, która z ogromnym zaangażowaniem inicjowała i inspirowała przedsięwzięcia promocyjne miasta oraz z dużą pasją wspierała promocyjnie organizatorów wielu imprez, odbywających się w Gorzowie – powiedział prezydent Wójcicki.
Składam podziękowania za wzorową sumienność i zaangażowanie w pracę. Niełatwo nam patrzeć na odejście pracownicy, która ze swoim zespołem zdobyła liczne nagrody i wyróżnienia, w tym cenione przez specjalistów Kryształy PR – dodał.
Mam nadzieję, że będzie Pani wspominać czas spędzony w urzędzie równie pozytywnie, co i my. Życzę wszystkiego dobrego i pomyślności w kolejnych wyzwaniach zawodowych – powiedział prezydent Wójcicki.
Marta Liberkowska jest z wykształcenia socjologiem. Przed pracą w Urzędzie Miasta była m.in. dziennikarką i prezenterką Radia Gorzów i lubuskiego oddziału TVP, a także dyrektorem Biura Prasowego w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim.
Wiesław Ciepiela
Rzecznik prasowy
Fot. Jan Wojtanowski