Okno świętego Mikołaja otwieramy 6 grudnia!

Zdjęcie do Okno świętego Mikołaja otwieramy 6 grudnia!

Pierwsze rozdanie prezentów w „Oknie świętego Mikołaja już w najbliższą środę”, w Mikołajki.  Tymczasem na Wasza prośbę zmieniamy nieco reguły zabawy. Na świąteczne gorzowskie rolki czekamy na Instagramie ale także na Facebooku. Na zwycięzców czekają nagrody, m.in. gorzowska edycja gry MONOPOLY.  

By wziąć udział w zabawie wystarczy zrobić krótką rolkę, gdzie świątecznie udekorowany Gorzów będzie w roli głównej, oznaczyć profil miasta @gorzowPL na Facebooku lub @miasto_gorzów na Instagramie. Autorów najciekawszych rolek zaprosimy po odbiór prezentów, wśród których będą również gorzowskie gry MONOPOLY.   

Okno świętego Mikołaja to czwarta edycja świątecznej zabawy, angażująca mieszkańców w miejskich mediach społecznościowych, zlokalizowane jest na II piętrze kamienicy dawnego „Lamusa” przy ul. Sikorskiego 5, tuż przy głównym budynku Urzędu Miasta.  

Do 18 grudnia będziemy czekać na „rolki” ze świątecznym Gorzowem w roli głównej.  

Żeby wziąć udział w zabawie spełnić następujące warunki: 

  • posiadać publiczny profil na Instagramie lub na Faceooku, 
  • obserwować profile miasta Gorzów 
  • oznaczyć w rolce @gorzowPL na Facebooku lub @miasto_gorzów na Instagramie.   

Ponadto, „bohaterem rolki” musi być Gorzów w świątecznej odsłonie (np. elementy świątecznego wystroju miasta, fragmenty kampanii „Gorzów blisko świąt” i inne bożonarodzeniowe miejskie akcenty). Rolka musi trwać od 15 do 30 sekund.  

Na rolki będziemy czekać trzy razy: 

  • od 1 do 5 grudnia (wydawanie prezentów z okna 6 grudnia), 
  • od 6 do 12 grudnia (wydawanie prezentów z okna 13 grudnia), 
  • od 13 do 19 grudnia (wydawanie prezentów z okna 20 grudnia). 

Do autorów najciekawszych rolek zaproszenie wyślemy w wiadomości prywatnej, a ich rolki opublikujemy na profilu miasta.  

Okno św. Mikołaja to zabawa, wymyślona podczas pandemii, gdy kontakt bezpośredni był mocno utrudniony, a  większość miejskich wydarzeń z kalendaria „Gorzów blisko świat” odwołano. Wówczas zaproponowaliśmy mieszkańcom foto zabawę. Przez cały grudzień, dwa razy w tygodniu publikowaliśmy na miejskim profilu na Facebooku zdjęcia Gorzowa. Mieszkańców, którzy w krótkim czasie rozpoznali miejsca z fotografii zapraszaliśmy po odbiór prezentów właśnie z okaz kamienicy w centrum miasta (na co dzień siedziba Wydziału Promocji i Informacji). Zabawa na tyle spodobała się mieszkańcom, ze dziś to już jeden ze stałych elementów przedświątecznej kampanii Gorzowa.

Marta Liberkowska

Wydział Promocji i Informacji

powrót  do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.