Nowy dyrektor Wydziału Sportu UM

Zdjęcie do Nowy dyrektor Wydziału Sportu UM

Dyrektorem Wydziału Sportu Urzędu Miasta został Dawid Kuraszkiewicz, który w tym wydziale przepracował ostatnie osiem lat na stanowisku inspektora.

Nowy dyrektor jest absolwentem Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej w Gorzowie Wielkopolskim oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.

Posiada  wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami sportowymi oraz organizacją wydarzeń na szczeblu krajowym i międzynarodowym.

Od wielu lat promuje aktywny tryb życia i angażuje się w projekty mające na celu rozwój sportu wśród dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Od 2010 roku sędzia piłkarski, a w latach 2018 – 2023 przewodniczący Gorzowskiego Kolegium Sędziów.

Dawid Kuraszkiewicz nowe obowiązki objął 1 sierpnia.

Wydział Promocji i Informacji

Fot. Bartłomiej Nowosielski

powrót  do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.