Nowy dyrektor Wydziału Sportu UM
Dyrektorem Wydziału Sportu Urzędu Miasta został Dawid Kuraszkiewicz, który w tym wydziale przepracował ostatnie osiem lat na stanowisku inspektora.
Nowy dyrektor jest absolwentem Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej w Gorzowie Wielkopolskim oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.
Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami sportowymi oraz organizacją wydarzeń na szczeblu krajowym i międzynarodowym.
Od wielu lat promuje aktywny tryb życia i angażuje się w projekty mające na celu rozwój sportu wśród dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Od 2010 roku sędzia piłkarski, a w latach 2018 – 2023 przewodniczący Gorzowskiego Kolegium Sędziów.
Dawid Kuraszkiewicz nowe obowiązki objął 1 sierpnia.
Wydział Promocji i Informacji
Fot. Bartłomiej Nowosielski