Niech żyje bal… seniora
Tradycyjnie już wraz z nadejściem października gorzowscy seniorzy świętują. Miasto wraz z partnerami zaprasza do udziału w szeregu różnorodnych aktywności i wydarzeń w ramach Tygodnia Seniora. Wspaniałą zabawą na parkiecie zainaugurowano piątą edycję wydarzenia, które trwa od pierwszego dnia października. Bal seniora, który odbył się 3 października br. był pierwszym, z trzech przewidzianych w ramach święta seniorów, które potrwa cały tydzień.
Tanecznym krokiem oficjalnie zainaugurowano V Gorzowski Tydzień Seniora. 3 października w Sali widowiskowej MCK przy ul. Drzymały odbył się Bal Seniora podczas którego przy akompaniamencie muzyki seniorzy bawili się w miłej atmosferze.
Dziękuję Wam za to co robicie na co dzień, za to, że dzielicie się swoim doświadczeniem, że opiekujecie się nami, podpowiadacie, dziękuję, że jesteście. Bardzo często Wasza pomoc jest dla nas nieoceniona – powiedział podczas inauguracji prezydent Jacek Wójcicki.
Pamiętajcie, że zawsze Wasz głos jest w naszych sercach i ten głos powoduje, że uczymy się, czerpiemy z Waszego doświadczenia. Bardzo serdecznie za to dziękuję, dziękuję za aktywność i chciałbym życzyć Wam wspaniałej zabawy – dodał Jacek Wójcicki.
V Gorzowski Tydzień Seniora wypełniony jest po brzegi wydarzeniami i inicjatywami, które mają służyć spotkaniom i integracji, a także wspieraniu aktywności starszych mieszkańców Gorzowa.
Coroczny Tydzień Seniora to zawsze okazja do dobrej zabawy, spotkań obfitująca w szereg atrakcji. Tegoroczna edycja Tygodnia Seniora potrwa do 7 października. W tym czasie seniorzy mogą skorzystać z wielu propozycji, jakie Miasto przygotowało wraz z partnerami.
Karolina Machnicka
Wydział Promocji i Informacji
Fot. Łukasz Kulczyński