Wkrótce spotkanie ws. Strategii kultury

Zdjęcie do Wkrótce spotkanie ws. Strategii kultury

Od 15 listopada do 6 grudnia potrwają konsultacje społeczne projektu „Strategii Kultury Gorzowa Wielkopolskiego 2022-2030”. W ramach konsultacji zaplanowano spotkanie z mieszkańcami, które odbędzie się 29 listopada o godz. 17.00 w sali sesyjnej Urzędu Miasta. Formularz zgłoszeniowy na spotkanie jest dostępny w załączeniu. Nabór zgłoszeń zakończy się 26 listopada.

Uwagi można zgłaszać na formularzu uwag (załącznik), poprzez przesłanie na e-mail: wku@um.gorzow.pl lub wysyłając pocztą tradycyjną na adres: Wydział Kultury Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego, ul. Okólna 2, 66-400 Gorzów Wielkopolski, z adnotacją na kopercie: „Konsultacje społeczne projektu Strategii kultury”.

Uwagi można zgłaszać również telefonicznie, przez cały czas konsultacji, w godzinach pracy Urzędu Miasta, pod numerem 95 7355 882.

Celem powstającego opracowania jest zbadanie stanu i uwidocznienie potencjału kultury w Gorzowie, a także wyznaczenie kierunków jej rozwoju na lata 2022-2030.

Wydział Kultury

Fot. Bartłomiej Nowosielski