Kolejna inwestycja z BO

Zdjęcie do Kolejna inwestycja z BO

Na nadwarciańskich błoniach przy ulicy Fabrycznej zostanie postawiony podświetlany napis „I love Gorzów”. To realizacja inwestycji wybranej przez gorzowian podczas głosowania nad podziałem środków z Budżetu Obywatelskiego.

Napis "I love Gorzów" ma składać się z białych liter o wysokości 2 metrów i będzie długi na 18,5 metra. Litery zostaną wykonane ze stali i pomalowane na kolor biały.

Najwięcej będzie kosztować instalacja solarna w kształcie drzewa, która będzie w kilku kolorach oświetlać napis i najbliższe otoczenie. Energia do oświetlenia będzie pochodzić z zainstalowanych w liściach paneli fotowoltaicznych i magazynowana w akumulatorach zlokalizowanych w bazie drzewa.

Prąd z paneli będzie można także wykorzystać do bezpłatnego ładowania telefonów.

Przetarg na instalację napisu z jego oświetleniem wygrała firma Uniguard Security System z Trzebini, która zaoferowała ich wykonanie za 418 tysięcy 320 zł, mniej o 1 564 złote od przewidzianych na ten cel środków z Budżetu Obywatelskiego.

Wydział Promocji i Informacji

Wizualizacja: UM

powrót  do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.