Jubileusz OSIR-u 9 sierpnia

Zdjęcie do Jubileusz OSIR-u 9 sierpnia

Gorzowski Ośrodek Sportu i Rekreacji świętuje w tym roku swoje 50-lecie. Uroczysty festyn, który miał się odbyć w ten weekend na plaży w Nierzymiu, zostaje przełożony z powodu niekorzystnych prognoz pogodowych. Nowy termin wydarzenia to sobota, 9 sierpnia – start o godzinie 15.00.

Dyrektor OSiR-u, Włodzimierz Rój, który kieruje instytucją od 17 lat, podkreśla, że bezpieczeństwo i komfort uczestników są najważniejsze.

Możemy zorganizować każdą imprezę, ale na pogodę jeszcze nie mamy wpływu – powiedział  z uśmiechem.

Impreza odbędzie się w malowniczym Nierzymiu, które w ostatnich dniach cieszy się ogromną popularnością – kąpielisko odwiedza ponad tysiąc osób dziennie. Urodzinowy festyn to okazja do wspólnego świętowania w rodzinnym gronie. Na uczestników czeka wiele atrakcji – wszystkie bezpłatne.

W programie m.in. strefa dziecięca – dmuchańce, malowanie twarzy, tatuaże, warkoczyki, wata cukrowa i popcorn. Organizatorzy gwarantują rodzinną atmosferę i możliwość aktywności na świeżym powietrzu.

OSiR to dziś nie tylko kąpielisko, ale cała gama obiektów i usług: dominanta, stadiony sportowe, przystań sportów wodnych, giełda towarowo-samochodowa, scena widowiskowa i strefa płatnego parkowania. W sezonie zatrudnia ok. 70 osób i stale się rozwija, służąc mieszkańcom i turystom.

Zabierz rodzinę, znajomych i dołącz do świętowania 50 lat OSiR-u już 9 sierpnia!

Wydział Promocji i Informacji

Fot. Bartłomiej Nowosielski

powrót  do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.