Jeszcze więcej zieleni w centrum

Zdjęcie do Jeszcze więcej zieleni w centrum

W Gorzowie trwa jesienne sadzenie drzew. Dodatkowo Gorzowskie Inwestycje Miejskie ruszyły z kolejną inwestycją w rejonie ul. Spichrzowej, dzięki której w centrum miasta zrobi się jeszcze bardziej zielono.

Łącznie posadzonych zostanie 17 klonów oraz ponad 3 700 sztuk różnych gatunków krzewów, bylin i traw. Nowe nasadzenia pojawią się w rejonie ulic Chrobrego, Spichrzowej i Hejmanowskiej.

Na realizację nasadzeń wykonawca – Zakład Projektowania i Usług Specjalistycznych Jerzy Połomski – ma cztery tygodnie. Koszt zadania to ponad 195 tys. złotych. 

Gorzowskie Inwestycje Miejskie

powrót  do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.