Hołd powstańcom wielkopolskim

Zdjęcie do Hołd powstańcom wielkopolskim

27 grudnia obchodzimy Narodowy Dzień Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego. Święto to jest upamiętnieniem zwycięskiego zrywu Polaków przeciwko Niemcom z lat 1918–1919.

Przedstawiciele władz miasta i województwa a także służb mundurowych oraz członkowie gorzowskiego Towarzystwa Pamięci Powstania Wielkopolskiego złożyli w piątek kwiaty i zapalili znicze przy tablicy pamiątkowej na cmentarzu komunalnym przy ulicy Żwirowej, a także na mogiłach powstańców na cmentarzu Świętokrzyskim.

W uroczystości wziął udział prezydent miasta Jacek Wójcicki, przewodniczący Rady Miasta Robert Surowiec oraz sekretarz miasta Bartosz Kmita.

„Powstańcy Wielkopolscy Pionierzy Gorzowa” to nazwa wystawy, której wernisaż zaplanowano w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Z. Herberta, w piątek 27 grudnia o godz. 16.00.

Wydział Promocji i Informacji

Fot. Karolina Machnicka

Galeria zdjęć

IMG_0269 IMG_0271 IMG_0285 IMG_0286 IMG_0293 IMG_0297 IMG_0298 IMG_0301 IMG_0304 IMG_0308 IMG_0315 IMG_0316 IMG_0317 IMG_0320 IMG_0321 IMG_0324 IMG_0325 IMG_0247 IMG_0248 IMG_0250 IMG_0251 IMG_0252 IMG_0253 IMG_0257 IMG_0258 IMG_0260 IMG_0261 IMG_0267 IMG_0273
powrót  do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.