Gadżety za bilety
Koszulki, bidony, śniadaniówki i kubeczki - te między innymi gadżety będzie można odebrać za bilety, skasowane lub wykupione w Gorzowie w ciągu ostatnich trzech miesięcy. W ramach trwającego Europejskiego Tygodnia Mobilności zapraszamy do korzystania z komunikacji miejskiej.
W piątek, 20 września na specjalnym stoisku, przygotowanym przy Teatrze im. Juliusza Osterwy przy ul. Teatralnej będziemy czekać na osoby, które mają zebrane lub będą w stanie udokumentować opłatę za bilety zakupione w aplikacjach mobilnych z ostatnich trzech miesięcy.
Dla wszystkich mamy przygotowane nagrody, zgodnie z następującym: „taryfikatorem”:
za 5 biletów – opaska / mapa rowerowa/ książeczka,
za 10 biletów - worek/ bidon rowerowy,
za 15 biletów – śniadaniówka / bidon z nosorożcem,
za 20 biletów – butelka kolorowa,
za 25 biletów - koszulka,
za 30 biletów - kubek,
za przedstawienie biletu miesięcznego wręczymy kubek, koszulkę lub parasolkę.
Akcja jest elementem obchodów Europejskiego Tygodnia Mobilności oraz realizacją założeń kampanii edukacyjno - informacyjnej „Czysta i zrównoważona mobilność”, przygotowanej wspólnie z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska.
Miejskie stoisko z gadżetami przy ul. Teatralnej będzie działało do godziny 19.00 lub do wyczerpania zapasów.
W imieniu Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa,
Marta Liberkowska / Wydział Promocji i Informacji
Fot. UM