Gadżety za bilety

Zdjęcie do Gadżety za bilety

Koszulki, bidony, śniadaniówki i kubeczki - te między innymi gadżety będzie można odebrać za bilety, skasowane lub wykupione w Gorzowie w ciągu ostatnich trzech miesięcy. W ramach trwającego Europejskiego Tygodnia Mobilności zapraszamy do korzystania z komunikacji miejskiej.

W piątek, 20 września na specjalnym stoisku, przygotowanym przy Teatrze im. Juliusza Osterwy przy ul. Teatralnej będziemy czekać na osoby, które mają zebrane lub będą w stanie udokumentować opłatę za bilety zakupione w aplikacjach mobilnych z ostatnich trzech miesięcy.

Dla wszystkich mamy przygotowane nagrody, zgodnie z następującym: „taryfikatorem”:
za 5 biletów – opaska / mapa rowerowa/ książeczka,
za 10 biletów - worek/ bidon rowerowy,
za 15 biletów – śniadaniówka / bidon z nosorożcem,
za 20 biletów – butelka kolorowa,
za 25 biletów - koszulka,
za 30 biletów - kubek,
za przedstawienie biletu miesięcznego  wręczymy kubek,  koszulkę lub parasolkę.

Akcja jest elementem obchodów Europejskiego Tygodnia Mobilności oraz realizacją założeń kampanii edukacyjno - informacyjnej „Czysta i zrównoważona mobilność”, przygotowanej wspólnie z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska.  

Miejskie stoisko z gadżetami przy ul. Teatralnej będzie działało do godziny 19.00 lub do wyczerpania zapasów. 

W imieniu Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa,
Marta Liberkowska / Wydział Promocji i Informacji

Fot. UM

Pliki do pobrania:

powrót  do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.