Fabryka dobrych zespołów

Zdjęcie do Fabryka dobrych zespołów

W czwartek (29 czerwca) o godzinie 18.00 na Polu Golfowym Zawarcie kolejny Inspirujący Wieczór Biznesowy. Tematem spotkania będzie: Fabryka dobrych zespołów. Uczestnicy zostaną zaproszeni do gry strategicznej w uniwersum firmy produkcyjnej.

Gra zacznie się od dynamicznej licytacji – walki o budżety dla działów, z tym że w grze forma budżetu będzie niezwykłym zaskoczeniem. Żeby zespoły mogły doprowadzić produkcję do końca, będą musiały terminowo oddawać etapy prac, nieustannie współpracując z innymi działami. Na sali zrobi się głośno i operatywnie.

Gra ma pokazać, że zmiany są koniecznością wynikającą z dynamiki rynku i niosą ze sobą perspektywę rozwoju; dróg porozumienia jest wiele; każda osoba pełni inną rolę zespołową; relacje między członkami zespołu mają wpływ na jego efektywność biznesową; strategia działania wpływa na komunikację między uczestnikami;, a zmiana perspektywy może okazać się kluczowa dla osiągnięcia porozumienia.

Na Wieczór zgłaszać można się tradycyjnie pod numerem 697 521 714 lub mailowo: biznes@um.gorzow.pl

Wydział Obsługi Inwestora i Biznesu

Grafika: UM

powrót  do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.