Eksmisje uciążliwych lokatorów

Zdjęcie do Eksmisje uciążliwych lokatorów

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej podpisał umowę na usługę zrealizowania wyroków eksmisyjnych bez przyznanego prawa do lokalu socjalnego. ZGM wskazał 11 najemców do eksmisji. Działanie eksmisyjne zostanie podjęte wobec osób uciążliwych dla sąsiadów, stanowiących zagrożenie dla bezpieczeństwa innych mieszkańców.

Wykonawca eksmisji, w ramach swoich działań, zapewnia lokale tymczasowe, odpowiednią ilość pojazdów do przewozu eksmitowanych osób wraz z ich dobytkiem, komornika odpowiedzialnego za przeprowadzenie czynności, służby medyczne oraz techniczne do zabezpieczenia przejętych mieszkań.  

Umowa będzie zrealizowana do 31 października 2022 r.  

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej zachęca wszystkich mieszkańców mających zaległości płatnicze do skontaktowania się z administracją mieszkaniową i poczynienia uzgodnień, które pozwolą na uniknięcie postępowań egzekucyjnych.

Wiesław Ciepiela
Rzecznik prasowy

Fot. UM

powrót  do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.