Ankieta dla mieszkańców

Zdjęcie do Ankieta dla mieszkańców
Centrum Profilaktyki i Reedukacji ATELIER z Krakowa na zlecenie Urzędu Miasta Gorzowa Wielkopolskiego realizuje „Diagnozę problemów społecznych". W związku z tym prosimy Państwa o uzupełnienie ANONIMOWEJ ANKIETY, która posłuży przygotowaniu istotnych dokumentów dla naszego Miasta w zakresie rozwiązywania problemów lokalnej społeczności, a także zaplanowaniu odpowiednich działań profilaktycznych.
Poprzez przygotowany specjalny link, wszyscy mieszkańcy Gorzowa Wielkopolskiego mają możliwość wypełnienia anonimowej ankiety w swoim domu.
Ankietę można wypełnić za pośrednictwem telefonu komórkowego, komputera, czy innych urządzeń elektronicznych, które posiadają dostęp do internetu.
Wystarczy kliknąć link, odpowiedzieć na kilka pytań, a następnie kliknąć „wyślij”.
Wydział Spraw Społecznych