Finał „Listów do Mikołaja”
75 seniorów otrzymało w czwartek paczki od Mikołaja. Wszystko dzięki ogromnemu zaangażowaniu gorzowian, którzy odpowiedzieli na apel prezydenta miasta i przygotowali upominki dla mieszkańców Domów Pomocy Społecznej nr 1 i 2.
- To już kolejny, trzeci rok, gdy gorzowianie odpowiadają na listy do Mikołaja. Fundatorom paczek dziękuję z całego serca; na twarzach obdarowywanych widzę wzruszenie i radość, że ktoś o nich pamięta. Dla nich to najpiękniejszy prezent na święta – powiedziała, pomagająca Mikołajowi rozdawać prezenty, wiceprezydent Małgorzata Domagała.
W ramach akcji „Listy do Mikołaja” pracownicy obu gorzowskich DPS-ów udostępnili anonimową listę, na której spisane zostały świąteczne marzenia mieszkańców obu placówek. Lista zawierała także kilka informacji na temat nadawcy. Wszyscy nadawcy znaleźli swoich "mikołajów" w ciągu kilku dni.
Wydział Promocji i Informacji
Fot. Łukasz Kulczyński