Stal Gorzów wicemistrzem Polski

Zdjęcie do Stal Gorzów wicemistrzem Polski

Gorzowska drużyna żużlowa w niedzielę, 25 września na stadionie w Lublinie wywalczyła tytuł wicemistrza drużynowych mistrzostw Polski.

Finałowy mecz był niezwykle zacięty, pełen zwrotów akcji i wydarzeń losowych, w tym usterek sprzętu, eliminacji zawodników itp.

Po 14 biegach drużyna Motora Lublin zapewniła sobie zwycięstwo. Drużyna Stali Gorzów zdobyła srebrny medal.

Kibice z Gorzowa, którzy nie pojechali dopingować drużyny do Lublina, mieli szansę wspólnie oglądać mecz w strefie kibica na gorzowskim bulwarze, przy „Wildomie”. Zgodnie z decyzją prezydenta miasta Jacka Wójcickiego, OSiR przygotował strefę z telebimem, na którym emitowana była relacja na żywo z finałowego meczu. Z propozycji wspólnego kibicowania skorzystało ponad 700 osób. Gorzowski doping ze strefy pokazywany był na żywo, w przerwach meczu na kanale sportowym „Canal +”.  

Zgodnie z zapowiedziami władz klubu Stal Gorzów, uroczystość powitania wicemistrzów w Gorzowie zaplanowana jest na niedzielę, 2 października.

 

Fot. SpeedwayFotoPl


Galeria zdjęć

IMG_3683_www IMG_3693_www IMG_3696_www IMG_3699_www IMG_3703_www IMG_3709_www IMG_3711_www IMG_3713_www IMG_3715_www IMG_3728_www IMG_3733_www IMG_3735_www IMG_3744_www IMG_3757_www IMG_3785_www IMG_3791_www IMG_3807_www IMG_3824_www IMG_3851_www IMG_3856_www
powrót  do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.