Zamknięty fragment ul. Piłsudskiego
Jak informuje PWiK w Gorzowie Wlkp. od 30 marca do 10 kwietnia może potrwać naprawa wodociągu przy ul. Piłsudskiego. W związku z pracami nastąpiło całkowite zamknięcie ruchu na odcinku drogi od ul. Piłsudskiego 19.
Wyznaczono objazd do ronda Piłsudskiego, ul. Walczaka do ronda Ofiar Katynia a następnie Al. Ruchu Młodzieży Niezależnej.
Od ronda Piłsudskiego do centrum miasta kierowcy pojadą tą samą trasą (Al. Ruchu Młodzieży Niezależnej i ul. Walczaka). Powyższe dotyczy również autobusów MZK.
Wykonywane prace naprawcze nie będą miały wpływu na dostawę wody do mieszkańców.
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. informuje, że od 30 marca do odwołania, w związku z pracami usunięcia awarii wodociągu na ul. Piłsudskiego przystanek GLS ( w kierunku Dekerta Szpital) zostanie zawieszony.
W związku z powyższym dla linii autobusowych nr 126 i 135 wprowadza się objazd w obu kierunkach przez ul. Al. Młodzieży Niezależnej i ul. Walczaka (trasa jak dla linii 125). Dla jadących w kierunku Dekerta Szpital najbliższym przystankiem będzie Widok na ul. Walczaka.