Wyniki konkursu plastycznego dla przedszkoli „5 kolorów segregacji”
Z przyjemnością informujemy o zakończeniu konkursu „5 kolorów segregacji”.
Konkurs został rozstrzygnięty, a nadesłane prace zachwyciły jury swoją pomysłowością oraz niezwykłą kreatywnością. W wydarzeniu wzięło udział dwanaście przedszkoli, a liczba zgłoszonych prac była imponująca - wpłynęło ich aż siedemnaście.
Po naradach jury przyznało następujące miejsca i wyróżnienia:
- I miejsce: „Pożeracz śmieci” grupa Zajączki; Prywatne Przedszkole Elemelek
- II miejsce: „Gdy kolory koszy znasz o przyrodę pięknie dbasz” grupa Motylki; Przedszkole Miejskie nr 20 im. Przyjaciół Przyrody
- III miejsce: „Eko pociąg” grupa Jagódki; Przedszkole Miejskie nr 30
- III miejsce: „Duzi i mali śmieci segregują, Ziemię ratują” grupa Tygrysy Odważne; Przedszkole Miejskie nr 23 im. Małego Tygryska Pietrka
Wyróżnienia:
- „Segregacja jest na 5!!!” grupa Muchomorki; Przedszkole Miejskie nr 10 im. Jasia i Małgosi
- „Dbamy o naszą ziemię” grupa Krasnale; Przedszkole Miejskie nr 29 „Kasztanowa Kraina”
Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom za zaangażowanie, wyobraźnię i włożone serce w przygotowanie prac. Każda z nich była wyjątkowa i pokazywała, jak ważna jest troska o środowisko. Dziękujemy także za zaangażowanie nauczycielom i przedszkolom.
Mamy nadzieję, że udział w konkursie był dla dzieci nie tylko okazją do rozwijania talentów plastycznych, ale także do zdobywania wiedzy na temat właściwej segregacji odpadów i troski o środowisko.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz laureatom - jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Waszej pracy i talentu.
