W Dniu Ziemi sadzili świerki
22 kwietnia w Światowy Dzień Ziemi młodzież z klasy VII a i VII b wraz z nauczycielami z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 16 w Gorzowie Wlkp., z pracownikami Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta Gorzowa Wlkp. oraz panią Aleksandrą Popiołek i Panem Marcinem Kozłowskim z Nadleśnictwa Kłodawa sadziła świerki w Parku Słowiańskim.
Na początku spotkania Pan Marcin wyjaśnił nam jak prawidłowo należy posadzić drzewo, po czym przystąpiliśmy do działania… A że aura nam sprzyjała i pogoda była piękna, to sadzenie drzewek szło bardzo sprawnie.
Dziękujemy młodzieży i nauczycielom za czynny udział w sadzeniu drzew.
Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa
Fot. Renata Jurkowska