Spotkanie podmiotów działających w obszarze zdrowia psychicznego
Zespół koordynujący realizację Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego, powołany zarządzeniem Prezydenta Miasta, zaprasza zainteresowanych przedstawicieli gorzowskich podmiotów działających w obszarze zdrowia psychicznego na spotkanie 13 maja br. o godz. 10.00 w sali 201 Urzędu Miasta, ul. Sikorskiego 4.
Celem spotkania jest wymiana informacji i doświadczeń oraz nawiązanie współpracy pomiędzy instytucjami i organizacjami realizującymi zadania dotyczące zdrowia psychicznego.
Podmioty zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o zgłoszenie swojego reprezentanta do 7 maja 2025 r. na adres: bartosz.rosiak@um.gorzow.pl
Zgłoszenie powinno zawierać:
- nazwę reprezentowanego podmiotu;
- imię i nazwisko uczestnika, telefon kontaktowy;
- zgłoszenie chęci wystąpienia podczas spotkania (jeśli dotyczy) – pkt. 2 agendy, wraz z informacją o sprzęcie potrzebnym do prezentacji (laptop, rzutnik).
Agenda spotkania:
- przywitanie uczestników spotkania,
- prezentacja działalności gorzowskich podmiotów w obszarze zdrowia psychicznego (max. 10 minut/podmiot),
- pytania do prelegentów, dyskusja,
- podsumowanie spotkania.
Bartosz Rosiak
Wydział Spraw Społecznych
Fot. Wydział Spraw Społecznych