Powiatowe Czwartki z Doradcami Energetycznymi
Zespół Doradców Energetycznych WFOŚiGW w Zielonej Górze organizuje konsultacje z mieszkańcami, podczas których będzie można porozmawiać na tematy związane z oszczędzaniem energii, czy możliwościami uzyskania dofinansowania na inwestycje termomodernizacyjne.
Konsultacje odbędą się 19 marca br. w godz. 10:00-14:00 w sali konferencyjnej w Starostwie Powiatowym przy ul. J. Pankiewicza 5-7.
Podczas spotkania będzie można porozmawiać na tematy związane z oszczędzaniem energii, możliwościami uzyskania dofinansowania na inwestycje termomodernizacyjne czy też ogólne, związane z efektywnością energetyczną i odnawialnymi źródłami energii.
Będzie także możliwość analizy faktur za energię elektryczną, czy też spraw związanych z realizacją inwestycji w ramach Programu Czyste Powietrze.
Działania wpisują się w ogólnopolskie obchody dziesięciolecia, realizowane pod wspólnym tytułem: „10 lat Projektu Doradztwa Energetycznego. Strategiczna rola Doradców w transformacji energetyczno - klimatycznej Polski”.
Fot. Bartłomiej Nowosielski