Dołącz do komisji konkursowej i zmieniaj los bezdomnych zwierząt
Miasto Gorzów Wielkopolski ogłosiło nabór przedstawicieli organizacji pozarządowych do prac w komisji konkursowej, która oceni oferty w konkursie pn. „Zapewnienie opieki nad bezdomnymi zwierzętami i zapobieganie bezdomności zwierząt poprzez prowadzenie schroniska dla zwierząt w Gorzowie Wielkopolskim w okresie od 1 sierpnia 2025 roku do 31 lipca 2029 roku”.
Twoje doświadczenie i wiedza pomogą wybrać najlepszą ofertę, która zapewni godne warunki i opiekę bezdomnym zwierzętom w naszym mieście.
Udział w pracach komisji to doskonała okazja do zdobycia praktycznej wiedzy na temat procedur konkursowych i oceny wniosków o dotacje miejskie.
Będziesz mieć możliwość nawiązania cennych kontaktów z innymi organizacjami pozarządowymi i przedstawicielami miasta.
Poczuj satysfakcję z aktywnego udziału w działaniach na rzecz poprawy losu zwierząt w Gorzowie Wielkopolskim.
Termin nadsyłania zgłoszeń upływa dnia 15 kwietnia 2025 roku.
Szczegółowe informacje na temat naboru kandydatów dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej.
Wydział Konsultacji, Rewitalizacji i Współpracy z NGO