Spotkanie z Angeliką Kuźniak – reporterką, pisarką, autorką książek
Autorka książek: „Marlene”, „Papusza”, „Boznańska. Non finito”, „Stryjeńska. Diabli nadali”, „Czarny anioł. Opowieść o Ewie Demarczyk” i in. Moderacja: Sławomir Szenwald
s. 8
Data wydarzenia: 16.09.2025
Godzina: 17:00
Miejsce wydarzenia:
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Zbigniewa Herberta, ul. Sikorskiego 107
Rodzaj wydarzenia:
Spotkanie,
Literatura